Tréning Ivanov

mrtvy tahTréning som išiel raz a za celú dobu čo trénujem a musím povedať, že som sa zlepšil. Išiel som však trochu iným štýlom. Podľa tohto rozpisu som si vybral prvý týždeň.

Treningový rozpis

modifikovaný treningový rozpis Ivanov

A tento týždeň som trénoval stále dokola s tým, že som si maxima podsekol (t.j. využil strategické zhoršenie).Dosádzané maximá  som znížil o 10%. Každý týždeň som pridával 2-3%.Trénoval som 6 týždňov, potom jeden týždeň bola pauza. Zlepšíl som sa asi 3-5% na maximálkach.

Doplnkové cviky som zaraďoval napr v pondelok som do tréningu pridal príťahy v predklone, ktoré som striedal s bradlami. Ďalšie doplnky boli lýtka, brucho, biceps s vc, ramená (military press). Tie som dával, aby som do týždňa aspoň 1 krát precvičil, pretože v tréningovom rozpise je len časť doplnkov začlenená. Samozrejmosťou je, aby sa netrénovalo do zlyhania

Ťahy zo špalkov (doťahy ) som vynechal, nemal som špalky, na ťah som sa zlepšil aj bez toho. Miesto nich som dal v stredu ľahké ťahy tak, aby som nemal svalovicu.

Súťažnú  fázu tréningu som nešiel iba prípravné obdobie vychádzajúce podľa trojdňového rozpisu ivanova.Existujú rôzne verzie tréningu napríklad 4 dňový sergej ivanov, všetky verzie možeš stiahnuť a vybrať ktorá verzia sa ti najviac hodí:

mrtvy tahivanov 3x do týždňa

ivanov4 4x do týždňa

ivanov-4x 4x do týždňa

Hodnotenie článku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.