Jedálniček Marka Wahlberga, s ktorým pribral 20kg za 8 týždňov

mark-wahlberg-ako-pribrat-svaly-jedalnicekMarkov  jedálniček je klúčový pre priberanie svalovej hmoty. Plán pozostáva z troch  plných jedál a 3 desiate. Jeho obľúbené jedlá sú palacinky, vajcia, kukurica, hovädzie mäso.  Z nejakého dôvodu priveľmi obľubuje  čokoládu, čipsy a sladkosti …

Daľšie jedlá v jeho jedálničku

  • kuracie mäso
  • steak
  • cestoviny
  • syrovátkový proteín
  • čučoriedky, maliny, banány, jablká

 

 Pozri si tréning Marka Wahlberga

Priberanie svalov ala Mark Wahlberg

Mark Wahlberg  používa rozdelovaciu diétu (proteíny-sacharidy-tuky), pravidlo pomeru je 30/40/30.

Týmto spôsobom vo svojom jedálničku prijíma 30 percent  chudých bielkovín, 40 percent sacharidov  prijíma vo forme strukovín, ovocia a zeleniny a celozrnného chlebu a zvyšných 30 percent pochádza zo zdravých tukov.

mark-wahlberg-ako-pribrat-svaly-jedalnicek

Pre film  Pain & Gain však Mark Wahlberg pridal ďalšie jedlá do jedálničku a jedol 12 krát za deň. Všetko čisté jedlá. Ako hovorí:

Je to zábava, konečne som sa mohol najesť tak veľa, viac než som potreboval 🙂 no však po pár týždňoch jesť tak veľa aby som pribral, začala byť otrava. 

Markove vyhlásenia o jeho strave

Keď sa Marka opýtali, aký bol jeho jedálniček pre film Pain and Gain , Mark Wahlberg odpovedal:

Môj jedálniček obsahoval porcie kuracieho mässa cca 1000 gramov, no zjedol som aj dve kurčatá za deň.

Jedol som a bola to zábava  ale len prvé dva týždne, čakať kým sa to všetko strávi a potom ísť trénovať je niekedy otrava, napríklad  dalšie jedlo je o 12 no však ešte stále cítim to jedlo, ktoré som jedol o 10tej.

Mark-objem-plan

O správnom cvičení a jedení Mark Walhberg hovorí:

Ak viacej cvičíš, je v poriadku že prijímaš viacej potravy a cítiš sa dobre. No pocit, že si vo výcvikovom tábore je zlý. Život je krásny, uživajte si ho.

Mark používa nedeľu ako jeho “Cheat day”:

Je to deň, kedy si dopraje palacinky, resp skonzumuje všetko, čo mu príde pod ruku.

 

Suplementy na priberanie ?

Mark odporúča 80-90% proteín od marked nutrition.

Pozrieť si potraviny a jedálniček pre svalovú hmotu

Typická váha jeho tela je 85 kg, výška je 173 cm, avšak pre film Pain Gain pribral zo 75 kg na 96 kg (pri konci filmovania).

Začal som cvičiť keď mi bolo 16 a vzal som to trošku zo zlého konca. Fajčil som cigarety a hneď kúpil gainer, lebo som nepriberal. Ale cvičením som spoznal lepšie svoje telo a začal som sa cítiť lepšie.

Po skončení natáčania filmu Pain Gain som sa pustil do filmu Dve zbrane, kde som zasa naopak 20 kg zhodil za 30 dní. Pridal som hlavne kardia a ubral sacharidov. Ako kardio som najradšej hrával basketbal..

pain-gain-trening-plan

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.